Prodej malého ubytovacího zařízení 4 jednotky, celkem 127 m². Možnost koupě i na splátky

Uruguayská, Praha
Číslo nabídky: N65
22 590 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme na prodej na splátky prostornou bytovou jednotku ve Vinohradech, ve zvýšeném přízemí, ale rozdělenou na 4 samostatné menší garsoniéry, každá pro dvě až tři osoby o průměrné užitné ploše cca 25 m², přístupné ze společné chodby domu.

Nemovitost lze koupit i na splátky. Jedná se o unikátní příležitost koupit s minimem vlastních prostředků byt a namísto nájemného splácet vlastní byt. Úrok pouze 4,99%. Možnost koupě i pro cizince a právnické osoby. První splátka 20%, zbytek lze splácet až 35 let. První splátku je navíc možné uhradit úvěrem ze stavebního spoření, který pro Vás vyřídíme. Bližší podmínky na www.bytynasplatky.eu.

Každá jednotka má vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Tato studia jde využívat zcela separátně. Povrchy stěn jednotky tvoří hladká omítka, v místnostech sociálního zázemí se nachází keramické obklady. Nášlapnou vrstvu podlah místností tvoří keramická dlažba.
Každý jednotka je po kompletní rekonstrukci ve vyšším standardu. Celá nemovitost působí reprezentativně a má lukrativní pražskou adresu.
Vhodné také samozřejmě jako investice pro firmu: byty pro zaměstnance, benefit!

Byt a jeho garsoniéry se nachází v městské části Praha 2 – Vinohrady při veřejné komunikaci. Nejbližší okolí disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Dopravní spojení je bezproblémové. Jedná se o širší centrum města.
Jedná se převážně o rezidenční oblast se zástavbou bytových a činžovních domů, komerčních a administrativních prostor, ale nachází se zde také parky či sady.

Dopravní obslužnost lokality je na velmi dobré úrovni. V těsné blízkosti směrem na západ od nemovitosti vede Severojižní pražská magistrála, na kterou je možné se dostat po Francouzské a následně Rumunské ulici. Magistrála prochází středem města a ovlivňuje tak dopravu v pražském centru. Na jižní straně města po zhruba 3 km plynule navazuje na městský okruh, ze kterého je dále možný nájezd na dálnici D1 vedoucí do Brna. Na severní straně Prahy je naopak po zhruba pěti kilometrech umožněn plynulý nájezd na Pražský okruh a z něj na dálnici D8 do Ústí nad Labem nebo na severní část Městského okruhu. V lokalitě nemovitosti se nachází v docházkové vzdálenosti zastávka metra A „Náměstí Míru“, dále zde vede rozsáhlá síť tramvajových a autobusových linek, díky kterým se následně dostat na stanici metra C „I. P. Pavlova“. Nejbližších tramvajová či autobusová zastávka „Náměstí Míru“ je od nemovitosti vzdálena zhruba 200 m.

Občanská vybavenost dané lokality je komplexní, což ji činí spolu se snadnou dostupností do centra města a kompletní infrastrukturou velmi atraktivní pro bydlení.

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Informace

Typ nabídky:
Prodej
Dispozice bytu:
Druh budovy:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Celková plocha:
127
Užitná plocha:
127
Typ domu:
Patrový
Počet podlaží:
4
Umístění objektu:
PENB: Náročnost budovy:

Zaujala vás tato nemovitost?

Položky označené jako povinné (*) je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.