Byt 4+1, 129,6 m2, i na splátky

Uruguayská, Praha
Číslo nabídky: N36
Na splátky za 89 944 měsíčně
První splátka 4 518 000 Kč, poté měsíčně 89 944 Kč po dobu 420 měsíců.

Popis nemovitosti

Jedná se o prostornou bytovou jednotku na Vinohradech, ve zvýšeném přízemí, momentálně rozdělenou na 4 samostatné menší garsoniéry, každá pro dvě až tři osoby o průměrné užitné ploše cca 25 m², přístupné ze společné chodby domu. Každá má vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Tato studia jde využívat zcela separátně. Nicméně je zde samozřejmostí klasické užívání prostorného bytu. Povrchy stěn jednotky tvoří hladká omítka, v místnostech sociálního zázemí se nachází keramické obklady. Nášlapnou vrstvu podlah místností tvoří keramická dlažba.
Celá nemovitost působí reprezentativně a má lukrativní pražskou adresu.
Byt a jeho garsoniéry se nachází v městské části Praha 2 – Vinohrady při veřejné komunikaci. Nejbližší okolí disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Dopravní spojení je bezproblémové. Jedná se o širší centrum města.
Jedná se převážně o rezidenční oblast se zástavbou bytových a činžovních domů, komerčních a administrativních prostor, ale nachází se zde také parky či sady.

Dopravní obslužnost lokality je na velmi dobré úrovni. V těsné blízkosti směrem na západ od nemovitosti vede Severojižní pražská magistrála, na kterou je možné se dostat po Francouzské a následně Rumunské ulici. Magistrála prochází středem města a ovlivňuje tak dopravu v pražském centru. Na jižní straně města po zhruba 3 km plynule navazuje na městský okruh, ze kterého je dále možný nájezd na dálnici D1 vedoucí do Brna. Na severní straně Prahy je naopak po zhruba pěti kilometrech umožněn plynulý nájezd na Pražský okruh a z něj na dálnici D8 do Ústí nad Labem nebo na severní část Městského okruhu. V lokalitě nemovitosti se nachází v docházkové vzdálenosti zastávka metra A „Náměstí Míru“, dále zde vede rozsáhlá síť tramvajových a autobusových linek, díky kterým se následně dostat na stanici metra C „I. P. Pavlova“. Nejbližších tramvajová či autobusová zastávka „Náměstí Míru“ je od nemovitosti vzdálena zhruba 200 m.

Občanská vybavenost dané lokality je komplexní, což ji činí spolu se snadnou dostupností do centra města a kompletní infrastrukturou velmi atraktivní pro bydlení. Na Vinohradech jsou situovány mimo jiné mateřské, základní a střední školy, úřady, pobočky pošty, obchodní centra, kavárny, bary, kina či divadla. Další množství služeb je dostupné v ostatních městských částech hlavního města Prahy.

Možnost koupě na splátky:
Tento byt můžete koupit i na splátky, s úrokem pouze 4,89% p.a.
První splátka 20%, což odpovídá částce 4.518.000,- Kč a dále je možné splácet až 35 let s měsíční splátkou 89.944,- Kč . Produkt je dostupný i cizincům, pro občany všech států světa. Bez schvalování, prověřování. Nemovitost nemá žádné právní vady, věcná břemena apod.

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Informace

Typ nabídky:
Prodej
Dispozice bytu:
4+1
Druh budovy:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Celková plocha:
128
Užitná plocha:
127.65
Typ domu:
Patrový
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží:
3
Vlastnictví:
Osobní
Umístění objektu:
PENB: Náročnost budovy:

Zaujala vás tato nemovitost?

Položky označené jako povinné (*) je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.