Prodej malého ubytovacího zařízení 3 samostatná studia, celkem 92 m²

Cimburkova, Praha
Číslo nabídky: N64
15 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi tři samostatná studia - byty se samostatným vchodem ze společných prostřro domu, tato tři studia se všechny nacházejí na stejném patře - v přízemí.

Tento byt můžete koupit i na splátky, s úrokem pouze 4,89 % p. a.
První splátka 20 %, dále je možné splácet až 35 let. Produkt je dostupný i cizincům, pro občany všech států světa. Bez schvalování.
Dispozice studií: 2kk, 2kk a 1kk, a celkem dohromady mají výměru bez společných prostor 92 mě, každé je se svým sociálním zařízením a kuchyní.
Povrchy podlah jednotek tvoří keramická dlažba a PVC. Povrchy stěn jsou hladké štukové, v místnostech sociálního zázemí jsou keramické obklady. Dveře jsou dřevěné plné. Výplně okenních otvorů tvoří zdvojená dřevěná okna. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen plynovým kotlem. Dům je čistě rezidenčního charakteru a v přímé blízkosti centra Prahy.

Žižkov, kde se byt přímo nachází, je pražskou čtvrtí, kterou lze zařadit do širšího centra hlavního města. Žižkov tvoří rozsáhlou část celého území městské části Praha 3. Nachází se v blízkosti hlavního centra města, od kterého je situován směrem na východ. Tato čtvrť je na severu sousedící s Karlínem, malou částí na západě s Novým Městem, dále hlavně až po jihovýchod s Vinohrady, ve zbytku s ostatními částmi, které jsou součástí Prahy 3, tedy s Vysočany a se Strašnicemi. Východně navíc Žižkov sousedí s Hrdlořezy. Jedná se převážně o rezidenční oblast se zástavbou bytových a činžovních domů, komerčních prostor a administrativních prostor, ale také parky či sady.

Dopravní obslužnost lokality je na velmi dobré úrovni. Na západ od Žižkova vede Severojižní pražská magistrála, na kterou je možné se dostat po Husitské nebo Seifertově ulici. Magistrála prochází středem města a ovlivňuje tak dopravu v pražském centru. Na jižní straně města po zhruba 3 km plynule navazuje na městský okruh, ze kterého je dále možný nájezd na dálnici D1 vedoucí do Brna. Na severní straně Prahy je naopak po zhruba pěti kilometrech umožněn plynulý nájezd na Pražský okruh a z něj na dálnici D8 do Ústí nad Labem nebo na severní část Městského okruhu. V lokalitě vede rozsáhlá síť tramvajových nebo autobusových linek, díky kterým se následně dostat na stanice všech tří linek metra. Nejbližších autobusová zastávka „Prokopovo náměstí“ je od Nemovitosti Cimburkova vzdálena zhruba 150 m.

Občanská vybavenost dané lokality je komplexní, což ji činí spolu se snadnou dostupností do centra města a kompletní infrastrukturou velmi atraktivní lokalitou pro bydlení. V Žižkově jsou situovány mimo jiné mateřské, základní a střední školy, úřady, poštovní pobočky, obchodní centra, kavárny, bary, kina či divadla. Další množství služeb je dostupné v ostatních městských částech hlavního města Prahy.

Navíc je zde možnost pořídit nemovitost/ studia na splátky, téměř bez nutnosti vlastních zdrojů.
Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. Na vyžádání zašleme půdorysy a více fotografií

Informace

Typ nabídky:
Prodej
Dispozice bytu:
Druh budovy:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Celková plocha:
92
Užitná plocha:
92
Typ domu:
Patrový
Počet podlaží:
4
Umístění objektu:
PENB: Náročnost budovy:

Zaujala vás tato nemovitost?

Položky označené jako povinné (*) je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.