Prodej družstevního bytu 2+1 115 m²

Velké náměstí, Hradec Králové
Číslo nabídky: N35
Na splátky za 48 284 měsíčně
První splátka 199 800 Kč, poté měsíčně 48 284 Kč po dobu 420 měsíců.

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme tento byt k převodu družstevního podílu v bytovém družstvu. Jde se o bytovou jednotku v 1. patře historického řadového bytového domu, v sousedství překrásné katedrály.
Dopravní dostupnost města je na výborné úrovni. Na západním okraji města začíná dálnice D11, po které je snadno dostupná Praha a celý středočeský region. Městem dále procházejí další významné komunikace I. třídy, které zajišťují jeho spojení s ostatními oblastmi ČR. Z nejvýznamnějších můžeme uvést například silnici I/11 (směr Kostelec nad Orlicí), silnici I/35 (směry Litomyšl respektive Jičín) nebo silnici I /37 ve směru do Pardubic. Městem prochází také několik železničních tratí, také dálkových autobusových spojů (např. s Prahou) a Hradec Králové disponuje také systémem městské hromadné dopravy.

S ohledem na charakter krajského města Hradec Králové disponuje komplexní občanskou vybaveností. Nalezneme zde mimo jiné mateřské, základní i střední školy. Své sídlo zde má Univerzit Hradec Králové a také například lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Nalézá se zde kompletní síť úřadů, několik poštovních poboček, mnoho obchodů, nákupních center či restaurací. Hradec Králové disponuje svou vlastní fakultní nemocnicí a několika dalšími zdravotnickými zařízeními. Nacházejí se zde také kulturní instituce (např. Klicperovo divadlo) a mnoho možností pro volnočasové aktivity.

Nemovitosti Velké Náměstí se nachází na hlavním městském náměstí v historickém centru Hradce Králové. Okolní zástavba je tedy tvořena především historickými objekty, které jsou využívány většinou jako rezidenční, obchodní prostory, administrativní či kulturní prostory.

Navíc je zde vedle okamžitého přímého převodu do vlastnictví dále možnost odkupu družstevního podílu v bytovém družstvu. Můžete si tak pořídit byt na splátky, téměř bez nutnosti vlastních zdrojů. Byt je možné převést do osobního vlastnictví kdykoliv dle Stanov družstva a v souladu se zákonem má družstvo povinnost Vám byt převést po jeho doplacení.

V případě zájmu můžeme poskytnout půdorys a další informace. V domě jsou momentálně k prodeji celkem dvě bytové jednotky (druhá se nachází ve vyšším patře s výtahem a je inzerována individuálně).

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Informace

Typ nabídky:
Prodej
Dispozice bytu:
2+1
Druh budovy:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Celková plocha:
115
Užitná plocha:
115
Typ domu:
Patrový
Číslo podlaží:
2
Počet podlaží:
4
Vlastnictví:
Osobní
Umístění objektu:
PENB: Náročnost budovy:

Zaujala vás tato nemovitost?

Položky označené jako povinné (*) je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.