Prodej bytu 2+kk 66 m²,ve vilovém domě, i na splátky

K zámku, Praha
Číslo nabídky: N30
Na splátky za 33 301 měsíčně
První splátka 1 378 000 Kč, poté měsíčně 33 301 Kč po dobu 420 měsíců.

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme tento prostorný byt 2+kk v blízkosti dojezdu do centra Prahy. Jedná se o bytovou jednotku v secesním vilovém domě ve zvýšeném přízemí. Bytový dům má vlastní zahradu. Vlastní parkování je u domu.
Dolní Počernice, kde je byt, jsou pražskou čtvrtí nacházející se na okraji hlavního města Prahy, východně od centra Prahy, v městském obvodu Praha 14. Dolní Počernice sousedí s dalšími pražskými čtvrtěmi, a to konkrétně s částmi Horní Počernice, Běchovice, Dubeč, Štěrboholy, Hostavice a Černý Most. Jedná se o oblast zastavěnou bytovými a rodinnými domy, ale v blízkosti se rovněž nachází centrum městské části Dolní Počernice, parky či sady.

Dopravní obslužnost lokality je na dobré úrovni. Dolními Počernicemi prochází dálnice D0 – Pražský okruh, který vede do dalších částí Prahy a rovněž se napojuje na dálnice vedoucí do dalších měst České republiky. V Dolních Počernicích se zároveň nachází vlaková zastávka Praha – Dolní Počernice, jimiž spoji se dá jednoduše dostat například do centra hlavního města Prahy, Kolína či Českého Brodu.
Nachází se zde mateřské a základní školy, pošta, restaurace či kavárny. Další služby jsou pak dostupné v ostatních městských částech hlavního města Prahy.

Nemovitost se nachází v části zastavěné bytovými a rodinnými domy. V blízkosti se nachází Zámek Dolní Počernice se zámeckým parkem či počernický rybník.
V domě jsou momentálně k prodeji celkem dvě bytové jednotky (druhá se nachází v přízemí a je inzerována individuálně).

Informace

Typ nabídky:
Prodej
Dispozice bytu:
2+kk
Druh budovy:
Smíšená
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Celková plocha:
66
Užitná plocha:
66
Typ domu:
Patrový
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží:
3
Vlastnictví:
Osobní
Umístění objektu:
PENB: Náročnost budovy:

Zaujala vás tato nemovitost?

Položky označené jako povinné (*) je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.